Hyundai Motor демонструє перший тізер кросоверу Kona Electric


Сьогодні компанія Hyundai Motor оприлюднила перший відео-тізер повністю електричного кросоверу Kona. Офіційна прем'єра другого в лінійці Hyundai електромобіля відбудеться 27 лютого 2018 року в Сеулі (Південна Корея).

Автомобілі Hyundai м. Миколаїв | Купити новий Хюндай | Богдан-Авто Миколаїв - фото 6

Новий повністю електричний кросовер Kona Electric покликаний посилити позиції компанії Hyundai Motor на глобальному ринку екологічного транспорту, який набирає популярність. Ця модель дозволить компанії стати першим в Європі брендом, який виведе на ринок компактний електрокросовер. Старт продажів Kona Electric запланований на літо 2018 року.

Ця модель буде поставлятися з двома різними по місткості батареями на вибір. Максимальний запас ходу електрокросовера становитиме 470 км (відповідно до критеріїв вимірювального їздового циклу WLTC). Власникам Kona Electric буде доступний широкий перелік опцій (в тому числі - HeadUp-дисплей, мультимедійна система з інтеграцією Apple CarPlay і Android Auto, преміальна аудіосистема Krell та ін.), в тому числі і передові системи активної безпеки, що входять в комплекс SmartSense.

Офіційна прем'єра другого в лінійці Hyundai електромобіля відбудеться 27 лютого 2018 року в Сеулі (Південна Корея). Світова громадськість зможе познайомитися з Kona Electric в рамках Женевського автосалону, який почне свою роботу 6 березня.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.