Представник Hyundai став переможцем конкурсу "Лучший менеджер 1 сезона "ЧтоПочем?"


3 травня 2018 року були підбиті підсумки народного голосування за переможця конкурсу "Лучший менеджер 1 сезона "ЧтоПочем?", рубрики, яка виходить на YouTube-каналі відомого українського автомобільного інтернет-порталу Infocar.ua. У цьому конкурсі з сюжетом про нове покоління моделі Hyundai i30 брав участь співробітник офіційного дилерського центру Hyundai - "Автоберег" Юрій Дев’яткін. Саме він, здобувши за результатами голосування 24,9% голосів, став переможцем 1 сезону проекту.

У боротьбі за перше місце рейтингу представник Hyundai змагався з конкурентом, який представляв марку Skoda. Про запеклість змагання свідчить той факт, що розрив між володарем першого місця та другим за рейтингом учасником склав 0.7%.  

"Це була дуже запекла боротьба з дійсно сильними конкурентами, тому я дуже радію здобутій перемозі та можливості довести, що у офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні працюють справжні професіонали своєї справи. Участь у цьому проекті дозволила мені перевірити усі притаманні менеджеру з продажів автомобілів якості та стала своєрідним майстер-класом спілкування з клієнтом - і це чи не найголовніша цінність цього проекту, звісно, наряду з можливістю у повній мірі показати усі переваги моделей Hyundai», - поділився враженнями Юрій Дев′яткін.

 

Автомобілі Hyundai м. Миколаїв | Купити новий Хюндай | Богдан-Авто Миколаїв - фото 6

Проект «Что Почем?» є своєрідним відео-посібником інтернет-порталу Infocar.ua для потенційних покупців  нових автомобілів, які тільки роблять свій вибір та бажають отримати більше інформації про моделі, не відвідуючи автосалони. Таким відео-посібником про нову модель Hyundai i30 став сюжет за участю представника дилерського центру «Автоберег», який набрав більше 46 тисяч переглядів.

Відеоролик-переможець ви маєте змогу подивитися тут

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.