IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 6

IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 7

Що, якщо ви насправді зможете змінити світ?

Нова лінійка брендів IONIQ, повністю присвячена електричним автомобілям і електричній мобільності нового рівня, що створена для свідомих споживачів, які відчувають відповідальність за краще та екологічне майбутнє. Даючи всім нам можливість сказати: я відповідальний.

IONIQ

Я відповідальний.

Зміна — це велике слово, яке ми часто асоціюємо з кліматом, миром або політиками, забуваючи, що все велике починається з малого. Хто може зупинити наш вплив на природу? Хто може здійснити перехід до зеленої енергетики? Хто може контролювати час? Насправді це Ви. Маючи можливість внести зміни, ви можете рухатися до прогресу або зайняти іншу сторону і регресувати.
 1. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 10

  Активізація для більш сталого майбутнього.

  «Я відповідальний» – нова кампанія IONIQ, яка має на меті показати, що нам під силу змінити ситуацію. Від невеликих дій до суспільних ініціатив, кожен крок до кращого майбутнього має значення.
 2. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 11

  Ви відповідальні.

  Кожний з нас здатний змінити життя на краще. IONIQ це не лише засіб, що переносить з точки А до точки Б. IONIQ – це рішення, що здатні об’єднати та принести користь багатьом.
 3. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 12

  Спосіб життя - з позитивними для природи наслідками.

  IONIQ дозволяє сучасним автовласникам забезпечувати індивідуальний спосіб життя, обираючи продукти які повністю цьому відповідають і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.
  1. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 13
   Сталість довкілля - основна мета”

   - Марія Корнехо -

  2. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 14
   Я вчуся у природи. Зараз настав час дослухатись до світу.”

   - Девід де Ротшильд -

   Короткий огляд сімейства електричних автомобілів IONIQ.

   Термін IONIQ поєднує в собі слова «іон» і «унікальний». IONIQ – це окремий науково-дослідний проект для екологічно-чистої мобільності. Дебютний IONIQ був представлений у 2016 році. Це була перша в світі модель, яка пропонувала 3 варіанти електрифікованих силових агрегатів: гібрид, плагін- гібрид, та електрична батарея. Наступне покоління повністю електричних автомобілів IONIQ втілює наше прагнення до сталого розвитку та є ключовим для досягнення поставлених цілей з екологічної мобільності.
   1. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 17

    IONIQ 5 - Потужність вашого світу.

    IONIQ 5 – це елегантне поєднання дизайну концепткару з дивовижною продуктивністю, екологічно чистими матеріалами та дивовижними інтелектуальними технологіями. Цей середньорозмірний CUV кардинально змінив ситуацію на ринку електричних автомобілів.
   2. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 18

    Електричний cтрімлайнер IONIQ 6 – емоційне поєднання функціональності та естетики.

    Це друга модель в лінійці автомобілів IONIQ, має аеродинамічну скульптуру та використовує інноваційні екологічні матеріали, що відповідає цінностям сучасних власників електричних автомобілів.
   3. IONIQ: Нова лінійка електричних моделей від Hyundai | Богдан-Авто Миколаїв - фото 19

    IONIQ SEVEN – позасигментний електричний кросовер.

    Старт продажів великого електричного позашляховика планується у 2024 році. Слідкуйте за новинами, оскільки Hyundai працює над розширенням модельного ряду, щоб він міг відповідати вимогам любого свідомого, до навколишнього середовища, автовласника.

    Електричні моделі

    Наш асортимент автомобілів є лідером у сфері електричної мобільності.

    Наші електричні транспортні засоби вже багато років лідирують на світових ринках. Hyundai є єдиним виробником, який пропонує всі основні електрифіковані силові агрегати для серійних автомобілів: електричні, гібридні, плагінгібридні та на водневих паливних елементах.